HAKKIMIZDA


         İş hayatına 1993 yılında Cemre İnşaat Taah. Tic. Ltd. Şti. firmasında kurucu ortak olarak başlayan Abdülkerim SAĞAY, öncelikle inşaat müteahhitliği ve tarımsal yatırım danışmanlığı konularında faaliyet göstermiştir. Bir aile şirketi olan Karasakallar Otomotiv Oto Lastik Tic. firmasında da ortak ve yöneticilik yapmıştır. 

       aks mühendislik danışmanlık olarak 2007 yılından  bu yana diğer işlerinden ayrı olarak Balıkesir ili merkezli iş hayatına girmiş ve devam etmektedir. aks mühendislik firması olarak belirttiğimiz iş kollarında yeterli resmi müsaade   ve  sertifikalara sahiptir.   

    Kurucumuz Abdülkerim SAĞAY’ın kültürteknist Ziraat Mühendisi olması nedeniyle ana faaliyet alanımız tarımsal inşaattır. Her türlü tarımsal yatırımların düşünce aşamasından başlayıp, faaliyete geçinceye dek tasarımından, kredilendirilmesine, teşviklerine; projelenmesinden inşaatına kadar hizmet vermekteyiz.

      Danışmanlıktan inşaat taahhüdüne tüm hizmetlerimiz ltd. şti. olan firmamız ve yenilenen kadromuzla daha iyisi ve daha güzeli parolası ile hizmet vermeye devam etmektedir.